درباره ما

گروه صنعتی دنا در سال 1382 با ظرفیت تولید سالانه بیش از چهل هزار تن سازه های فلزی فعالیت خود را آغاز نمود و پس از یک دهه تلاش توانسته است با بهره گیری از تجارب کسب شده و با به کار گیری آخرین تکنولوژی های روز دنیا، ظرفیت تولید خود را تاسطح سی و شش هزار تن در سال افزایش داده و نام خود را در فهرست بزرگترین گروه های صنعتی کشور مطرح نماید.
با احداث و تجهیز چندین طرح بزرگ صنعتی در سطح کشور در زمینه ساخت سازه های فلزی، اکنون این مجموعه با وسعتی بالغ بر چهارصد هزار متر مربع مساحت سایت، بیش از یکصد و ده هزار متر مربع سالن صنعتی را در راستای تولید محصولات خود به خدمت گرفته است. تأمین بیش از هشتاد درصد نیاز استان خراسان در بخش سازه های فلزی با بهره گیری از تجارب و تخصص بخشی از توانمند ترین مهندسین و متخصصین کشور، خود نشانگر جایگاه مهم این شرکت در بخش صنعت است. شایسته سالاری، هدفمند بودن و تجهیز این گروه صنعتی به پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا، سرلوحه کار گروه صنعتی دنا و پروژه های اجرایی آن می باشد. این مجموعه با ساختاری ماتریسی، انعطاف پذیری لازم برای سازماندهی و تجهیز نیروهای متخصص و توانمند را دارا است و هرگز نیاز به حضور خود را در رشته ها یا صنایعی احساس نموده، در کوتاه ترین زمان ممکن با تأمین سرمایه، ماشین آلات و نیروی انسانی مناسب، حضور فعال و اثر بخشی را در قالب شرکت ها یا پروژه های جدید ارائه نموده است.

توانایی این گروه صنعتی در ساخت و اجرای انواع پروژه های فلزی، ساختمان های چندین طبقه مانند هتل ها، اداره ها، ساختمان های مرتفع تجاری، برج های کنترل و رادار، سازه های صنعتی(سوله)، استادیوم های ورزشی، ساختمان های فرهنگی مانند موزه و سالن های تئاتر، پل های غیر همسطح و همسطح، تونل ها، مخازن نگهداری مواد و … بیانگر وسعت و تنوع در ارائه خدمات گروه می باشد.